dvojizbový prázdninový byt s mezonetom *** č.8 

Dvojizbový prázdninový byt s mezonetom *** č.8   sa nachádza na 1. poschodí. Má spálňu s manželskou posteľou a jednolôžkom, obývaciu izbu s rohovou sedacou sedačkou, plne zariadený kuchynský kút, samostatné WC , kúpeľňu s vaňou. Nad kuchyňou sa nachádza  mezonet na spanie pre 2 osoby. Apartmán má veľkú terasu s prekrásnym výhľadom na Donovaly. Terasa je orientovaná na juhozápad .Plocha bytu 42 m2, plocha terasy je 15 m2.

Kuchynský kút  je vybavený štvorplatničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou, chladničkou a riadom.

Základné vybavenie: LED TV s uhlopriečkou 82cm,  posteľné prádlo ( 1ks na osobu a pobyt)  , uteráky (1ks 50x100cm na osobu a pobyt) , čistiace prostriedky ( na WC, na umývanie riadu, na umývanie podlahy), free na apartmáne.

Na požiadanie poskytneme detskú stoličku bezplatne. Na požiadanie poskytneme detskú postieľku za jednorázový poplatok 10 €/pobyt .

 

Zodpovednosť za škodu.

Klient je povinný odovzdať apartmán so zariadením bez poškodenia. V prípade , že došlo k poškodeniu, je klient povinný túto škodu (poškodenie) nahlásiť z dôvodu zabezpečenia nápravy.

Ubytovateľ má právo vybrať pri nástupe na pobyt kauciu, ktorá bude pri odovzdaní ubytovacieho zariadenia bez poškodenia vrátená v plnej výške.