poschodový trojizbový prázdninový byt *** č.57 

Veľký trojizbový prázdninový byt *** č.57 na 4.poschodí apartmánového domu o rozlohe 62 m2 má 1 spálňu s manželskou posteľou a dve jednolôžka, na poschodí ma druhú spálňu s dvomi posteľami pre 2 - 4 osoby a obývaciu izbu s kuchynským kútom. V obývacej izbe je rohová sedacia súprava, LCD TV, na požiadanie poskytneme DVD prehrávač . Kuchynský kút  je vybavený dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou, chladničkou a riadom.V chodbe je  samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. Apartmán má balkón o ploche 5 m2. V aApartmánovom dome Spiežovec je výťah.

Wifi free na apartmáne.

Na požiadanie poskytneme detskú stoličku, DVD prehrávač.Výbava :posteľné prádlo ( 1ks na osobu a pobyt)  , uteráky (1ks 50x100cm na osobu a pobyt) , čistiace prostriedky ( na WC, na umývanie riadu, na umývanie podlahy). 

 

 

Zodpovednosť za škodu.

Klient je povinný odovzdať apartmán so zariadením bez poškodenia. V prípade , že došlo k poškodeniu, je klient povinný túto škodu (poškodenie) nahlásiť z dôvodu zabezpečenia nápravy.

Ubytovateľ má právo vybrať pri nástupe na pobyt kauciu, ktorá bude pri odovzdaní ubytovacieho zariadenia bez poškodenia vrátená v plnej výške.